Главная Кафедры Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы Новости кафедры Білім беру бағдарламаларын дамытудың өзекті мәселелері талқыланды
4 наурыз 2021                  318818
Білім беру бағдарламаларын дамытудың өзекті мәселелері талқыланды

2 наурызда  "Технология, жабдық және стандарттау" кафедрасында "Технологиялық машиналар және жабдықтар" білім беру бағдарламасының оқу жоспарын талқылау бойынша кәсіпорындармен "Білім беру бағдарламаларын білім, ғылым және тәжірибені интеграциялау шеңберінде жұмыс берушілермен келісу" тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді. Дөңгелек үстелге кафедраның профессорлық-оқытушылық құрамы шақырылған , "Машина жасау зауыты" АҚ бас инженері. С. М. Киров, В.В.Сундюков, Қазақ тамақ өнеркәсібі ғылыми-зерттеу институты директорының орынбасарыМ.Ш.Велямов қатысты. Кездесу жоғары деңгейде өтті, онда практиканың барлық түрлеріне шарттар жасасу және түлектерді жұмысқа орналастыру мәселелері қаралды. Кәсіпорын басшылары білім беру бағдарламасы мен пәндер бойынша өз ұсыныстарын енгізді.

Дөңгелек үстел қорытындысы бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыру және жаңа форматтағы мамандарды даярлау бойынша уағдаластыққа қол жеткізілді.