Главная Кафедры Компьютерлік, автоматтандырылған және телекоммуникациялық жүйелер инженериясы Новости кафедры “ Үлкен емес арақашықтықтар үшін WDM өшуін есептеу ” тақырыбында ашық сабақ өтті
8 сәуір 2022                  318926

6 сәуірде "Есептеу техникасы, автоматтандыру және телекоммуникация"  кафедрасының лекторы А.Е. Айжанова, Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінің Ғылыми кітапханасында  "Электр байланысының бағыттаушы жүйелері" пәні бойынша , “ Үлкен емес арақашықтықтар үшін WDM өшуін есептеу ” тақырыбында ашық сабақ өткізді. Сабақ барысында WDM технологиясын өндірген кезде оптикалық кабельді өлшеудің және оның өшуін есептеудің практикалық дағдыларын алу туралы талдау жұмыстары жүргізілді. Бірнеше топтан құралған студенттер бақылау сұрақтарына жауап беріп, тақырып бойынша өзекті мәселелерді қозғады. Ашық сабаққа кафедра оқытушылары Л.К.Демеубаева  И.С.Тәжібай қатысып, тақырып аясында пікірлерін білдірді.