Главная Кафедры Экономика және бизнес Новости кафедры Экономика және қаржы кафедрасы «Астана-Ардағым» сыйлығын салтанатты марапаттау рәсіміне қатысты
9 желтоқсан, 2017                  318677
Бүгін, 10 желтоқсанда Республика Сарайында «Астана-Ардағым» жүлдесінің салтанатты рәсімі өтті, біздің кафедра көрермен ретінде бұл оқиға тарихтың кішкене бөлігі болды. Бүгінде Астана - еліміздің саяси орталығы, жаңғыртудың символы және басқа аймақтар үшін үлгі. капитал ең жоғары халықаралық беделінің арқасында Елбасы Азиядағы өзара ықпалдастық және сенім шаралары, Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері Съезінің жөніндегі ЕҚЫҰ-ның саммитін және Ислам Ынтымақтастығы, конференциясы ұйымын өтті, әлемде қалыптасқан қала айналды. Астанадағы ЭКСПО-2017 халықаралық көрмесін өткізу маңызды халықаралық оқиға болды. Бұл біздің тарихымыз!