Главная Кафедры Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер және әлем тілдері Новости кафедры Республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция
23 қараша, 2018ж.                  318666
Республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция
21 қараша 2018 жылы Қазақстан инженерлік-технологиялық универсиетінің «Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер» кафедрасының ұйымдастыруымен «Рухани жаңғыру:бағдарламаны жүзеге асыру мәселелері» атты тақырыпта Республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция болып өтті.

Конференция жұмысы аясында бірінші және екінші курс студенттерінің арасында «Менің отаным-Қазақстан» тақырыбында конкурс болып өтті. Конкурсқа қатысқан жұмыстардың ішінен комиссия 13 жұмысты іріктеп алды. Конкурстық комиссия шешімімен жеңімпаздар анықталды.

Студенттер Төрехан Сымбат, Зарқымова Зере, Кенжебаева Галиянур жүлделі орындарды иеленіп марапатталды.