Главная Новости Райымбек ауданында кәсіптік бағдар беру жұмысы жүргізілді
16 наурыз 2021                  318927
Райымбек ауданында кәсіптік бағдар беру жұмысы жүргізілді

Кәсіптік бағдар беру жұмысын Алматы облысының Райымбек ауданының Білім бөлімімен келісе отырып, білім беру мекемелерінің басшыларымен онлайн ZOOM платформасы арқылы ҚазИТУ колледжінің өндірістік оқыту шебері - Сарсенов Алтынбек Жарылкапулы жүргізді.

Кездесу барысында колледждің тарихы, ерекшеліктері, дайындалатын мамандықтары, жетістіктері мен табысты жұмыстары туралы мәліметтер берілді. Сонымен қатар болашақ мамандардың атқаратын қызметтерінің маңыздылығы туралы, оқу орнының атқаратын міндеттері, oқуғa түcу үшін қaжетті құжaттaр, құжаттарды тапсыру мерзімі, талапкерге қoйылaтын тaлaптaр және талапкерлерге арналған іс-шаралар туралы aқпaрaт берілді. Кездесуге қатысушылар тарапынан көптеген сұрақтар қойылып және оларға толық жауаптар берілді.

ҚазИТУ колледжінің атынан Райымбек ауданының Білім бөліміне, өз алғысымызды білдіреміз!