Главная Кафедры Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер және әлем тілдері Новости кафедры "Саланың кәсіби маманы" онлайн-кездесу
16 сәуір 2021                  318854
"Саланың кәсіби маманы" онлайн-кездесу

2021 жылғы 15 сәуірде сағат 16:00 –ден 17:00-ге дейін әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасы "Өз саласының маманы" жалпы университеттік бағдарламасы бойынша ҚазҰУ-дың тарих ғылымдарының докторы , профессор, "Дүниежүзі тарихы , тарихнама және деректану" кафедрасының меңгерушісімен Г.С. Сұлтанғалиева мен кездесу өткізді. Кездесу "Ресей империясында көшпенді-дворян болу деген нені білдіреді" тақырыбы бойынша өтті.
Кездесу барысында Гүлмира Сәлімжанқызының презентациясы әлеуметтік- гуманитарлық пәндер кафедрасының оқытушылар мен студенттер арасында қызу пікір тудырды. Әңгіме барысында студенттер өздерін қызықтырған сұрақтар қойды. Кездесу атмосферасы достық және шығармашылық сипатта болды, кафедра волонтерлік негізде әзірлеген және ұсынған жобаға толық сәйкес келеді.