Главная Кафедры Экономика және бизнес Новости кафедры 02 Қазан 2019 жылы ҚазИТУ "Экономика және Қаржы" кафедрасы Халықаралық туризм күніне арналған іс-шара өткізді.
02 қазан 2019                  318747
Мерекенің мақсаты-туризмді насихаттау, оның әлемдік қоғамдастық экономикасына қосқан үлесін жариялау, әр-түрлі елдердің халықтары арасындағы байланыстарды дамыту. Ол халықаралық қауымдастықтың назарын туризмнің маңыздылығына және оның әлеуметтік, мәдени және экономикалық маңыздылығына аударуға бағытталған. Сонымен қатар, студенттерге патриоттық тәрбие беру, спорттық туризмді жан-жақты қалыптастырудың тиімді құралы ретінде көтеру мақсатында 2019 жылғы 2 қазанда ҚазИТУ базасында "Дүниежүзілік туризм күні"іс-шарасы өтті. Іс-шараны ұйымдастырушылар: "Экономика және қаржы" кафедрасының аға оқытушысы Сүлейменова Н. Ж. және "Туризм" мамандығының 1-2 курс студенттері. Іс-шараға "Экономика және қаржы" кафедрасының оқытушылары, "Туризм", "Экономика", "Есеп және аудит", "Маркетинг", "Менеджмент" мамандықтарының 1-4 курс студенттері қатысты. Қатысушылардың жалпы саны - 60 адам. Іс-шара: 1. Туризм күні «іс-шарасының ашылуы» 2. Тақырып бойынша презентациялар тыңдалды: 1.Халықаралық туризм күні туралы ақпарат. 2. Қазақстанда туризмның дамуы. 3. Іс-шараның туристік блогы: 2.1. Өлкетану бойынша Викторина; 2.2. Экологиялық викторина; 2.3. Туристік бағдарлау бойынша Конкурс; 4. Ойын-сауық блогы: 4.1 «Халықаралық би» ойын-сауық бағдарламасы»; 4.2 «кеден»туристік ойыны. Өткен іс-шара барлық студенттерді қатыстыруға мүмкіндік берді. Университет туризм әлеуетін физикалық шыңдаудың тиімді құралы ретінде, көптеген қолданбалы дағдыларды игеру, жүйке жүктемелері мен стресстерді алып тастау ретінде пайдаланды. Осыған ұқсас жарыстарға жоғары деңгейде қатыса алатын ҚазИТУ жас туристерінің командасын қалыптастыру үшін осындай іс-шараларды жалғастыру жоспарланып отыр.

Студенттік баспасөз қызметі