Главная Кафедры Биохимиялық инженерия Новости кафедры 1 ЖЕЛТОҚСАН- ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ТҰҢҒЫШ ПРЕЗИДЕНТІ КҮНІ
1 желтоқсан 2021                  318946
1 ЖЕЛТОҚСАН- ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ТҰҢҒЫШ ПРЕЗИДЕНТІ КҮНІ

Осы мереке қарсаңында «Жаратылыстану-ғылыми пәндері»кафедрасының физика пәнінің оқытушысы,лектор Барменкулова Баян Беделовна Президент күніне арнап эдвайзерлік сағатын онлайн форматта өткізді.

Эдвайзерлік сабақ өткізудегі басты мақсат Қазақстан Республикасының құндылықтарын мен дәстүрлерін дәріптеу.Патриоттық сана сезімдерін ояту,ел ертеңі болашақ ұрпақ екенін ұғындыру. Бұл тәуелсіздіктің 30 жылдығы ішінде бағындырған белестеріміз. Алда алар асуларымыз одан да көп. Бүгінде еліміз дамудың даңғылына түсе отырып, әлемнің дамыған 30 елінің қатарынан ойып тұрып орын алуға ұмтылған еді. Бұл белестің де, одан да зор асулардың да бағындырылатындығы сөзсіз. Оған Елбасымыздың бастамасымен қабылданған «Қазақстан-2050» стратегиясы, «Нұрлы жол» бағдарламасы, «100 нақты қадам» ұлт жоспары туралы баяндамалар оқыды.