Главная Кафедры Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы Новости кафедры "Технология, жабдықтар және стандарттау" кафедрасының меңгерушісі Халықаралық жиынға қатысты
23 желтоқсан 2021                  319104

21-22 желтоқсан 2021 жылы  «Технология  жабдықтар және стандарттау» кафедрасының меңгерушісі Отыншиева Ажар Мұратқызы  «Агробизнесте ШОК-тың бәсекеге қабілеттілігін арттыру және Орталық Азиядағы саудаға жәрдемдесу үшін өңірлік интеграция және әлеуетті арттыру-CANDY V» тақырыбында өткен  Халықаралық жиынға қатысты.

Кездесудің негізгі мақсаты- ғылым, білім және бизнестің интеграциясы-пандемия және экономиканың қалыптасуы жағдайында мемлекеттердің тұрақты дамуы мен бәсекеге қабілеттілігінің пәрменді құралын талқылау болды. Жиын барысында біршама сұрақтар талқыланып, қатысушылар бір-бірімен тәжірибе алмасты.