Главная Кафедры Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы Новости кафедры "Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын сынау жөніндегі мемлекеттік комиссиясы" ұйымдастыруымен отырыс өтті
27 желтоқсан 2021                  319058

2021 жылы  8 желтоқсан күні Нұр-Сұлтан қаласында өткен, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын сынау жөніндегі мемлекеттік комиссиясы" ұйымдастыруымен  отырыс өтті.  Отырысқа Қазақстан инженерлік-технологиялық университетінің «Технология, жабдықтар және стандарттау»  кафедрасының  қауымдастырылған профессоры Қазыбаева Сауле Жамбыловна қатысты.

Кездесу барысында бірқатар мәселелер талқыланып,  қатысушылар бір-бірімен пікір алмасып,  тәжірибелерімен  бөлісті.