Главная Кафедры Биохимиялық инженерия Новости кафедры "Радикалды полимерлеу кинетикасы" тақырыбында ашық сабақ өтті
25 қыркүйек 2023                  454
"Радикалды полимерлеу кинетикасы" тақырыбында ашық сабақ өтті

2023 жылғы 25 қыркүйекте "Биохимиялық инженерия" кафедрасының қауымдастырылған профессоры Р.Г. Кондауров 4 курс «Органикалық заттардың химиялық технологиясы» мамандығының студенттері үшін "Жоғары молекулалық қосылыстар химиясы" пәні бойынша "Радикалды полимерлеу кинетикасы" тақырыбында ашық сабақ өткізді.

Ашық сабақтың мақсаты радикалды процесті зерттеу, полимерлеу процесінің кинетикасы, оның ішінде шектеу сатысы. Сабақ пәннің жұмыс бағдарламасына (силлабус) сәйкес өткізілді. Сабақ барысында интерактивті оқыту құралдары (проектор) пайдаланылды. Студенттердің оқытылатын материалды нақты түсінуі үшін мұғалім үнемі жетекші сұрақтар қойды. Студенттерге сауалнама жүргізу арқылы ағымдағы дәрістің алдыңғы сабақтармен байланысы бақыланады.

Ашық сабаққа "Биохимиялық инженерия" кафедрасының меңгерушісі Е. В. Солодова, қауымдастырылған профессор Е. А. Мельников қатысты.