Главная Кафедры Биохимиялық инженерия Новости кафедры "Эпифитотиялар кезіндегі карантиндік іс-шаралар"тақырыбында ашық сабақ өтті
19 қыркүйек 2023                  344
"Эпифитотиялар кезіндегі карантиндік іс-шаралар"тақырыбында ашық сабақ өтті

2023 жылғы 19 қыркүйекте "Биохимиялық инженерия" кафедрасы физика-математика ғылымдарының кандидаты В. Е. Никулин "Химиялық және биологиялық қауіпсіздік негіздері" пәні бойынша "Эпифитотиялар кезіндегі карантиндік іс-шаралар"тақырыбында ашық сабақ өткізді.

Ашық сабақтың мақсаты эпифитотия кезіндегі карантиндік шараларды зерттеу болды.  Сабақ барысында мұғалім көрсеткен мысалдар тақырыптың терең мағынасын түсіндіргендей болды. Органикалық химиядағы қателерді бейнелейтін нақты факторлар жіктелді. Сабақ соңында тақырыпқа қатсты қойылған сұрақтар, студенттердің тақырыпты терең меңгергендігін аңғартты.