Главная Кафедры Экономика және бизнес Новости кафедры Табыстар мен қаражаттарды есепке алу
19 қазан 2023                  445
Табыстар мен қаражаттарды есепке алу

2023 жылғы 19 қазанда «Экономика және бизнес» кафедрасының қауымдастырылған профессоры Габдуллин Нурлан Имангазиевич «Бухгалтерлік есеп негіздері» пәні бойынша «Табыстар мен қаражаттарды есепке алу» тақырыбында ашық сабақ өткізді.

Ашық сабақтың мақсаты - оқу-тәрбие үдерісінің озық нысандары мен әдістерін көрсету және тәжірибе алмасу, студенттерге кәсіпорынның кірістерін көрсету бойынша операцияларды рәсімдеу тәртібін баяндау, сатып алушылар мен тапсырыс берушілерден қаражат түсуін көрсететін операциялар бойынша қорытындылар тұжырымдау.

Ашық сабаққа кафедраның профессорлық-оқытушылық құрамы, университет департаменттерінің басшылары және Фин-22-1к оқу топбының студенттері қатысты.