Главная Кафедры Инженериядағы smart технологиялар Новости кафедры METU студенті финалға өтіп, Huawei ICT Competition Kazakhstan 2023-2024 республикалық турниріне қатысты
20 қараша 2023                  936

11 қараша күні әл-Фараби атындағы ҚазҰУ-да ақпараттық және желілік технологиялар саласындағы ең беделді оқиғалардың бірі – Huawei ICT Competition Kazakhstan 2023-2024 ұлттық финалы өтті.

Республикалық турнир еліміздің түкпір-түкпірінен келген студенттерді жинап, оларға өздерінің IT саласындағы кәсіби шеберліктерін көрсетуге бірегей мүмкіндік берді.

Осы турнирдегі ең жарқын қатысушылардың бірі Халықаралық инженерлік-технологиялық университетінің (МИТУ) Радиотехника, электроника және телекоммуникация мамандығының 4 курс студенті – Дүйсен Еңлік.

Ол турнирдің Computing track бағыты аясында өткен жарысына қатысты. Computing track бағыты қазіргі заманғы технологиялардың кең ауқымын, соның ішінде бағдарламалау, желілік технологиялар, бұлтты есептеулер және заманауи IT саласындағы құзыреттердің кең ауқымын көрсететін басқа да салаларды қамтиды.

Дүйсен Еңлік байқауда ұсынылған күрделі тапсырмаларды тыңғылықты орындай отырып, желілік технологиялар саласындағы тамаша білімі мен дағдыларын байқатты. Оның аталған турнирге қатысуы - Халықаралық инженерлік-технологиялық университеті (METU) студенттерінің білім мен дайындығының жоғары деңгейін аңғартты.

Қазақстанда өткен Huawei ICT Kazakhstan 2023-2024 жарысы студенттерге ақпараттық және желілік технологиялар саласындағы білімдері мен дағдыларын көрсетуге мүмкіндік берген тамаша алаң болды.