Главная Кафедры Биохимиялық инженерия Новости кафедры "Қателіктердің түрлері және өлшеу нәтижелерін өңдеу" тақырыбында ашық дәріс өтті
09 Ақпан 2024                  827

2024 жылғы 9 ақпанда "Биохимиялық инженерия" кафедрасының қауымдастырылған профессоры Ш.А.Муздыбаева "БЖ-22-1к" мамандығының студенттеріне "Өлшеуді бақылау әдістері" пәні бойынша "Қателіктердің түрлері және өлшеу нәтижелерін өңдеу" тақырыбында ашық сабақ өткізді.

Ашық сабақтың мақсаты - өлшенетін шаманы сапалық және сандық жағынан тамаша сипаттайтын мәндер болды. Физикалық тәжірибенің негізгі міндеті-физикалық шамалардың сандық мәндерін анықтау және олардың арасындағы сандық тәуелділіктерді анықтау.

Сабақ пәннің жұмыс бағдарламасына (силлабус) сәйкес өткізілді. Сабақ барысында интерактивті оқыту құралдары (проектор) пайдаланылды. Студенттердің оқытылатын материалды нақты түсінуі үшін мұғалім үнемі жетекші сұрақтар қойды. Студенттерге сауалнама жүргізу арқылы ағымдағы дәрістің алдыңғы сабақтармен байланысы бақыланады.

Ашық сабаққа "биохимиялық инженерия" кафедрасының меңгерушісі Е.В. Солодова, қауымдастырылған профессор Н. К. Нокербекова қатысты