Главная Новости Тележүргізуші, кино және театр актері Рахман Омар Халықаралық инженерлік технологиялық университетінде "Рухани құндылықтар" айдарында қонақта болды.
28 Желтоқсан 2023                  280

Тележүргізуші, кино және театр актері, Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері .«Дарын» мемлекеттік жастар сыйлығының иегері Рахман Омар Халықаралық инженерлік технологиялық университетінде "Рухани құндылықтар" айдарында қонақта болды. Ата-бабамыздың өсиетін қадір тұтуға, мақал - мәтел, жұмбақ, шешендік өнер арқылы жастарымызға еңбегімен танылып жүрген тұлға. Кеш рухани,ауқымды, жоғары дәрежеде өтті. Студенттер өз ой-пікірлерін кең, мазмұнды түрде жеткізе білді. Кездесу кешімізге келіп, студенттерге мотивациялық көңіл-күй сыйлаған Рахман Омар мырзаға алғысымыз шексіз !