Главная Кафедры Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы Новости кафедры Ашық эдвайзерлiк сағаты
02 Апрель 2024                  102
Ашық эдвайзерлiк сағаты

2024 жылдың 2 сәуірінде а-ш.ғ., оқытушы К.Н. Шормакованың жетекшілігімен Наурыз мерекесіне орайластырылған Ашық адвайзерлік сағат өтті!

Эдвайзер сағаты барысында студенттермен Наурыз мейрамы, оның шығу тегі, мерекенің ерекшеліктері, дәстүрлері туралы әңгіме болды. Наурыз мерекесінің тарихына арналған бейнеролик көрсетілді.

Наурыз-Табиғаттағы маусымдық өзгерістерге байланысты ең көне халық мерекесі. Көктемгі мереке-жаңарудың, жаңа өмірдің тууының, жаңа мүмкіндіктердің символы. Ол құнарлылыққа, махаббат пен достықтың салтанатына арналған. Наурызескі жылы барлық жаман және жағымсыз нәрселер қалатынын, ал көктемде барлық жарқын және қуанышты нәрселер қайта туылатынын еске салады.

ТиПП-23-1к тобының студенттері өте жақсы дайындалды, дарынды студенттер домбырада ойнады, ал топтың әйелдер жартысы қонақтарды өз қолдарымен дайындалған Қазақ ұлттық тәттілерімен емдеді.