Главная Кафедры Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер және әлем тілдері Новости кафедры Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік балалар мен жасөспірімдер театры, «Келіндер көтерілісі» атты қойылым
06 Наурыз 2024                  116

2024 жылдың 6 наурызында студенттердің шығармашылығын жетілдіру мақсатында клуб мүшелерімен Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік балалар мен жасөспірімдер театрына бардық. Өзбек жазушы-драматургі Саид Ахмадтың «Келіндер көтерілісі» атты қойылымында ата дәстүрін берік ұстайтын өзбек халқының ұлттық биі мен музыкасы қолданылды. Астарлы әзілге толы комедия көрермен қауымды күлкіге бөлей отырып, терең ойға батырды. Қойылым соңында студенттер қойылымнан алған әсерлерімен бөлісе отырып, бір-бірлерімен сұхбат жасады.