Главная Новости 90 жылдағы "Би кеші"
18 Декабрь 2023                  56
90 жылдағы "Би кеші"

Студенттік өмірдің қызық болуы ол тек студентке емес сондай-ақ университет қабырғасына да байланысты дер едік.Ал біздің университет студенттік өмірдің нағыз қарқыны мен қызықтылығын көрсетуден жалығар емес.Студенттерге арнайы тематикада керемет диско-кеш ұйымдастырылды.Арнайы сауалнама арқылы студенттерді қандай тематика қызықтыратынын байқап алдық.Студенттер ойланбастан 90 жылдың тематикасын тандаған болатын.Ең қызығы студенттер бұл іс-шараға барлық ережелерді сақтап,ұйымдастырушыларға зор үлесін қосқан еді.Ережелер тым қарапайым жақсы көңіл күй және тематикаға сай киініа келу.Студенттер өте жақсы көңіл күймен өте жақсы кеш өткізді.Бұл диско-кеш мүлде ұмытылмастай өте қызық өтті.Кербез би ансамблі де студенттерге арнайы би батлын ұйымдастырып,кешті одан сайын жандандыра түсті.

Керемет мүмкіндіктер мен эмоциялар сыйлағаның үшін мың алғыс-МИТУ!