Главная Кафедры Инженериядағы smart технологиялар Новости кафедры Радиотехника, электроника және телекоммуникация мамандығының түлектері дипломдық жұмыстарын сәтті қорғады
10 Маусым 2024                  219

6В06201 Радиотехника, электроника және телекоммуникация білім беру бағдарламасының түлектері өздерінің дипломдық жұмыстарын сәтті қорғап, дайындық пен білімнің жоғары деңгейін көрсетті. Комиссия төрағасы мен мүшелері тақырыптардың өзіндік ерекшелігі мен өзектілігін, сондай-ақ материалды терең түсінуді атап өтті. Көптеген жұмыстар қызығушылық пен қызу пікірталас тудырды. Комиссия мүшелері түлектерді қорғағаннан кейін оларды білім берудің маңызды кезеңінің аяқталуымен құттықтап, одан әрі кәсіби қызметінде табыс тіледі. Бұл күн олардың әрқайсысының өміріндегі маңызды оқиға болды.