Главная Кафедры Бағдарламалық инженерия Новости кафедры Ruipan International Education Technology Co., Ltd және Халықаралық Инженерлік-Технологиялық Университеті арасындағы меморандумға сәтті қол қойылды
24 Маусым 2024                  223

2024 жылдың 24 маусымында Пекиндегі Ruipan International Education Technology Co., Ltd компаниясының өкілдері Халықаралық Инженерлік-Технологиялық Университетінде маңызды сапармен болды. Сапар екі тарап арасындағы ынтымақтастықты дамыту жолындағы маңызды қадам болған өзара түсіністік туралы меморандумға қол қою рәсімімен ерекшеленді.

Кездесу барысында мұғалімдердің біліктілігін арттыру, студенттерге қысқа мерзімді оқу сапарларын ұйымдастыру, сондай-ақ басқа да перспективалық жобалар сияқты өзара әрекеттестіктің негізгі бағыттары талқыланды. Екі тарап ынтымақтастықты тереңдету және инновациялық білім беру жобаларында бірлесіп жұмыс істеуге мүдделілігін білдірді.

"Біз Ruipan International Education Technology Co., Ltd. компаниясына осы сапар және тәжірибе алмасу мүмкіндігі үшін алғысымызды білдіреміз», - деп атап өтті университет өкілдері.

Ruipan International Education Technology Co., Ltd. сондай-ақ жылы қарсы алғаны үшін алғысын білдірді және ынтымақтастықтың одан әрі табысты болатынына сенім білдірді. Компания университет ректоры мен өкілдерін одан әрі келіссөздер жүргізу және бірлескен бастамаларды дамыту үшін Қытайға сапармен келуге шақырды.