Главная Кафедры Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы Новости кафедры Қазақстанда бау-бақша шаруашылығының дамуы
03 Қазан 2024                  350
Қазақстанда бау-бақша шаруашылығының дамуы

03.10.2024 ж. Ауылшаруашылық ғылымдарының кандидаты, ҚР ХААХ академигі, сарапшы Қазыбаева Сауле Жамбылқызы , Халықаралық Инженерлік Технологиялық Университет түлектері «КазНИИПО» ЖШС жеміс-жидек дақылдары және жүзім селекциясы бөлімінің жетекші ғылыми қызметкері, PhD докторант Ажитаева Лаура Амантайқызыы,  Ауылшаруашылық ғылымдарының магистрі жеміс-жидек дақылдары селекциясы және «ҚазҚСҒЗИ» бөлімінің аға ғылыми қызметкері Тауирбаева Жадыра Төлебайқызы ХИТУ-не келіп "Қазақстанда бау-бақша шаруашылығының дамуы" тақырыбында семинар өткізді. Семинарға 6В08103 - Жеміс-көкөніс шаруашылығы және агротопырақтану мамандығының студенттері қатысты.