Главная Кафедры Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы Новости кафедры Профессор Бастаубаева Ш.О. ашық дәрісі
09 Қазан 2024                  220
Профессор Бастаубаева Ш.О. ашық дәрісі

Университет қабырғасында 09.10.2024 жылы «Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы» кафедрасының профессоры, а.ш.ғ.к., ҚР АШҒА академигі, ҚАЗЕӨҒЗИ басқарма төрағасы Бастаубаева Шолпан Оразовна «Климаттың өзгеруіне байланысты Қазақстан Республикасында органикалық ауыл шаруашылығын дамыту» тақырыбында дәріс оқыды. Дәріске «Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы» және «Биохимиялық инженерия» кафедрасының оқытушылары, бакалавр студенттері, магистрант және докторанттары қатысты. Бакалавр студенттері, магистранттар, докторанттар өздерін қызықтырған сұрақтарын қойып, оқытушылар осы дәріс тақырыбы бойынша өз пікірлерімен бөлісті. Дәріс өте жоғары деңгейде өтті.