Главная Кафедры Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер және әлем тілдері Новости кафедры "IQ-battle" атты танымдық ойын-сабақ жастардың зияткерлік әлеуетін ашты
16 Қазан 2024                  171
"IQ-battle" атты танымдық ойын-сабақ жастардың зияткерлік әлеуетін ашты

16.10.2024 №1 оқу корпусы, 74 аудиторияда "IQ-battle" атты  танымдық ойын-сабақ өтті, онда БТ-24-1к және РЭТ-24-1.2 тобының студенттері өз білімдерін сынап, логикалық ойлауын көрсете алды. Сабақ зияткерлік викторина форматында өтті, онда сұрақтар ғылымның, мәдениеттің және эрудицияның әртүрлі салаларын қамтыды, бұл әркімге өз әлеуетін ашуға мүмкіндік берді.

Іс-шара жастарға аналитикалық ойлауды, топтық жұмыс дағдыларын және тез шешім қабылдау қабілеттерін дамытуға көмектесті. Интеллектуалды және жеке өсудің маңызды бөлігі болып табылатын логикалық ойлау және өз көзқарасын қорғау қабілетіне ерекше назар аударылды.

"IQ-battle" қатысушылардың қызығушылығы мен оң пікірлерін тудырды, олардың көпшілігі мұндай іс-шаралар өзін-өзі одан әрі дамытуға және білімді тереңдетуге түрткі болатынын атап өтті.