Главная Кафедры Тағам өндірісінің техникасы және технологиясы Новости кафедры Зерттеуші-профессор А. Б. Абуованың ашық сабағы
16 Октябрь 2024                  191
Зерттеуші-профессор А. Б. Абуованың ашық сабағы

Сапа менеджменті жүйесінің құжаттамасына арналған а-ш.ғ.д., зерттеуші профессордың Абуова Алтынай Бурхатовнанын ашық сабағы жағымды әсер қалдырды. Зерттеуші профессордың ашық сабағы нақты құрылымдалған, бұл қатысушыларға материалды оңай үйренуге мүмкіндік берді. Профессор сапа саясатынан бастап жазбаларға дейінгі СМЖ құжаттамасының негізгі элементтерін дәйекті түрде ұсынды. Бұл жүйенің логикалық түсінігін қалыптастыруға көмектесті.

Сұрақтар мен пікірталастарды қосу сабақты қызықты етті. Қатысушылар тақырыпты тереңірек түсінуге ықпал ететін сұрақтарды белсенді түрде қойды.

Үлгі бойынша Құжат құру теориялық білімді іс жүзінде қолдануға мүмкіндік берді, бұл ақпаратты игеру үшін әрдайым пайдалы.

СМЖ процестерін Құжаттаудың нақты мысалдары материалды қатысушылар үшін көрнекі және қол жетімді етті.

Жалпы, ашық сабақ сәтті және танымдық болды, бұл сапаны басқарудағы құжаттаманың маңыздылығы туралы хабардар болуға ықпал етті.