Главная Новости Жастар Ісі Комитетінің төреғасы ретінде Исхаков Бақдаулет Бекжанұлы сайланды
30 қараша 2019                  318967
Жастар Ісі Комитетінің төреғасы ретінде Исхаков Бақдаулет Бекжанұлы сайланды
Жастар Ісі Комитетінің төреғасы ретінде Исхаков Бақдаулет Бекжанұлы сайланды ҚазИТУ колледжінің Жастар ісі комитетінің негізгі құрамының шешімімен 2 курс ТиОПППП мамандығының студенті Исхаков Бақдаулет Бекжанұлы ЖІК төрағасы болып сайланды. Қысқаша ақпарат: 2018-19жж - ЖІК белсендісі; 2019ж сәуір айынан бастап "Аяла" қайырымдылық ұйымының төрағасы; 2019ж 1 қыркүйегінен бастап ЖІК вице-президенті және "Аяла" қайырымдылық ұйымының төрағасы қызметін атқарды. 2019ж 4 қараша айынан бастап Жастар ісі комитетінің төрағасы қызметіне сайланды. Сізге алдағы уақытта жұмыстарыңызға жетістіктер мен табыстар тілейміз!