Главная Новости ҚазИТУ МИТУ болып қайта құрылды
28 Қараша 2022                  344464
ҚазИТУ МИТУ болып қайта құрылды

2022 жылғы 28 қарашада ҚР Ғылым және жоғары білім министрлігі "Қазақстан инженерлік-технологиялық университеті (ҚазИТУ)" жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру мекемесін "Халықаралық инженерлік-технологиялық университеті (МИТУ)" деп қайта атау туралы бұйрыққа қол қойды (28.11.2022 ж. №Kz68laa00032830 лицензиясы)

Халықаралық инженерлік-технологиялық университеті – METU University – METU-қазақстандық жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру жүйесінің жас прогрессивті қатысушыларының бірі. METU таяу болашақта Қазақстанның технологиялық прогресі мен тұрақты дамуын қамтамасыз етуге қабілетті жоғары білікті инженерлік-техникалық кадрларды даярлаудың инновациялық білім беру бағдарламаларын тиімді іске асыруға арналған.

METU-ның негізгі міндеті халықаралық ғылыми-білім беру кеңістігіне белсенді интеграциялау, халықаралық стандарттарға сәйкес келетін оқытудың прогрессивті әдістемелерін, практикалары мен технологияларын енгізу, көшбасшылық қасиеттерімен, тиімділігімен, креативтілігімен және сыни ойлауымен ерекшеленетін болашақ мамандардың кәсіби құзыреттерін қалыптастыруға бағытталған кадрлар даярлау саласындағы жүйелі өзгерістерді іске асыру болып табылады.

METU-бұл

• халықаралық қолданбалы дағдылар университеті;
  • халықаралық аккредиттеу;
  • қос дипломды білім беру бағдарламалары;
  • халықаралық ғылыми-білім беру жобалары;
  • International Hub;
  • шетелдік профессорлар мен сарапшылар;
  • оқытушылар құрамы мен студенттердің академиялық ұтқырлығы;
  • шетелдік тағылымдама және практика;
  • жетекші шетелдік компаниялар базасындағы бизнес-инкубатор.